KONST / Litografier / Färglitografi 13152059
nr 1315 2059
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 166/460, daterad 1980. Motivet: 64x40 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:34:23
300 kr
350 kr
450 kr
23 mar